Čitáreň......pre všetkých knihomilov a knihomilky

Vitajte v čitárni

Publikované 07.10.2017 v 00:00 v kategórii Úvodné slovo, prečítané: 52x

Vitajte na stránkach blogu, ktorý je určený všetkým tým, čo milujú knihy a príbehy, ktoré tieto knihy prinášajú. Je to blog pre všetkých, ktorí radi otvárajú brány do sveta fantázie.
Ahojte knihomili a knihomilky :)
Nebojte sa, nebudeme tu na vás robiť žiadne "pst" ani "ticho", nie sme v knižnici. V čitárni sa predsa číta, študuje a diskutuje. Preto ak budete mať chuť diskutovať o knihách, či už o tých, ktorých recenzie sem budeme písať, alebo o tých, ktoré ste čítali vy, budeme len radi (samozrejme bez nevhodných výrazov, sme slušná čitáreň). Nebránime sa rozhovorom a diskusiám o spisovateľoch či o knižnom trhu. Skrátka o čomkoľvek, čo súvisí s knihami. 

Rady by sme vám prinášali recenzie na knižky nové, staré, modré aj tie požičané... ehm, moment, to som si požičala so svadobných tradícií. No ale každopádne skúsime to z každého rožka troška. 

Ak by ste chceli prispieť vlastnou recenziou, ktorú by sme tu u nás zverejnili, stačí nám napísať na adresu knihomolskacitaren@gmail.com. V čitárni máme totiž aj "Kreslo pre hosťa" kde sa pokúsime priniesť vám recenziu alebo rozhovor o knihách, ktorých autorkami nebudeme my (aj sa vám časom predstavíme, nech viete kto sú to tie "my"). 

Nuž a potom tu máme aj kategóriu "Čoskoro bude január" ale o kom? o čom? bude, sa dozviete až časom. 

A kto vie, okrem toho, že sa budeme rozprávať o knihách, možno sa tu sem-tam občas objaví nejaká tá súťaž, kde výhrou budú... no predsa knihy. Myslím, že už by som aj mohla prestať rozprávať do vetra, preto sa teraz rozlúčim a nechám vás vstúpiť do sveta fantázie.

Petra
P.S.: Prvú recenziu môžete očakávať už čoskoro.


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?